nieuwste reisverslagen
....
dat een mens zo blij...
zomercarnaval in ned...

Reisinformatie over Azië Vakantie Portaal Azië Directory Maleisië Hotels in Maleisië

Reisverslag van aziereis | Meer Nieuws

Nog een maandje…..!

16|05|08

15 april 2008

En dan ben ik weer in Nederland, spannend hoor dat het alweer zover is.
Ik begrijp dat het mooi weer is bij jullie dus ik zou zeggen houd dat weer nog even vast minstens 2maanden.
Dat zou toch heerlijk zijn als ik even in de mooie zwarte Noordzee zou kunnen zwemmen….!!!zou ik dat eigenlijk nog wel durven….?
Maar ik kom maar 4 weekjes dus ik wil een goede planning maken vanaf het begin.
En dat ik dus geen tijd verloren laat gaan.
Dus laat me weten wanneer je kan….tot nu toe heb ik alleen 13 juni nog vol staan.
Aankomst wordt 10 juli om1010 u op schiphol Mijn vliegtuig nummer is:OR362

Dus wie het allemaal leuk vinden om mij te verwelkomen zijn uitgenodigd!!


Werk:
Zo de inwerkperiode van Mariska en Daniëlle is voorbij dus ze kunnen nu volledig mee draaien, dus dat betekend dat we iets meer vrij zullen hebben.
We hebben gehoord dat er in september ook weer drie nieuwe komen, dus dat is mooi.
Misschien denk je nu….nog meer? Er zijn er al zoveel, ja maar er gaan eind juli en augustus ook weer een aantal weg…(Corine, Corien, Ruben, Geertruida en Judith). ja daar zit dus nog een gat. Want als mensen in september komen duurt het eerst nog wel een maand voor ze volledig meedraaien en dan is het alweer oktober. Dus we hebben voor juli al mensen nodig.
Bidden jullie mee?

De kinderen:
Daniël gaat volgend jaar naar een andere school een school voor moeilijk lerende kinderen, hij is nog heel speels en op de school waar hij nu zit kunnen ze hem niet de juiste zorg geven. Hij gaat naar de Dieviedievie school, dat moet een erg goede school zijn. Eigenlijk zaten ze al helemaal vol maar door een wonder heeft hij nog een plekje gekregen! Echt super voor hem. Op zaterdagmiddag gaat hij tegenwoordig naar drumles, daar is hij namelijk gek op!

Kimberley(15) is weer bij haar vader gaan wonen, aan de ene kant heel fijn voor haar, alle kinderen zouden het liefst willen weer thuis wonen. Maar hier had ze altijd kinderen om haar heen en iemand om mee te spelen, dat is nu natuurlijk wel anders.
Ze heeft haar fiets meegenomen naar huis en fiets nu elke dag naar school.
Gelukkig hebben de tieners dus de afgelopen tijd geleerd om te fietsen door de buurt, want daarvoor fietste ze nooit ja aantal jaren geleden op Mout pleasant maar reed amper verkeer sinds we fietsen gedoneerd hebben gekregen. Daar heeft ze nu profijt van!

Vicherel (31) woont nog steeds bij ons, hij staat al heel lang bovenaan de urgentie lijst voor een andere plekje voor hem om te wonen. Maar dat is tot nu toe nog niet gelukt.
Willen jullie me bidden dat hij een huis mag vinden waar hij beter bij hem past.
Hij heeft erg moeite met de vaak drukke kinderen om zich heen.
Vicherel vermaakt zich nu wel erg goed met al de strijkkraaltjes die gedoneerd zijn door mensen uit Nederland, dus namens Vicherel bedankt!!!

Jason is pas jarig geweest en is alweer 14 jaar! Z`n moeder en twee tantes zijn toen ook op bezoek geweest, hij is altijd heel lief en zorgzaam voor zijn moeder.

Jayo woont doordeweeks op een ander (jongens) internaat in het weekend en soms op feestdagen is hij bij ons, hij is gek op koekjes bakken en op motors, hij ziet Hebron nog steeds als zijn thuis en wil dan ook zijn posters van motoren niet daar ophangen maar in zijn kamer op Hebron. Toch blijft het lastig voor hem wonen in 2 internaten.
Willen jullie voor hem bidden dat hij meer liefde en vreugde mag ervaren in zijn leven.

Raylison is bezig met zijn laatste jaar op de basisschool en heeft deze week allerlei proefwerken, dus hij kan ook wel wat steun , ook was hij erg goed maatjes met Kimberley, vorig jaar heeft hij al voor een deel afscheid moeten nemen van z`n broer Jayo en nu dus van Kimberley dit is niet leuk voor hem. Raylison is altijd druk met mobieltjes telefoons computers en als het even kan een laptop. Hij heeft wel een mobieltje maar daar kan je niet mee bellen, dus hij hoopt nog steeds dat een tante hem een echte doneert, hij is er ook erg handig mee en krijgt nog wel eens leven in een mobieltje, die wij bij wijze niet eens aankrijgen.

Met Joey(8)gaat het best goed hij is wat relaxter geworden laatste paar weken ondanks dat hij het lastig vind dat Wouter Riëlle en de kinderen naar Nederland zijn gegaan, hij is daar vaak wezen logeren. We zijn naar Hato(airport) geweest om ze uit te zwaaien, Joey hield zich wat afzijdig en stoer.

Malaika (26) woont ook nog steeds bij ons het is lastig voor haar iets te vinden waar ze kan wonen. Maar ze is een liev meid die ons vaak helpt met het vlechten van het haar van Sarah of het eten alvast klaar te zetten. Ze heeft zelfs de leiding genomen bij de verjaardag van Jason over het zingen het bidden voor Jason en de taart aan snijden normaal doet tante merlyn dit (Aniliaanse tante) maar di9e was er nu niet dus boot z dit aan.

Sarah (7 ) kan super goed lezen eigenlijk het beste van alle kinderen, en met de verjaardag van Jason heeft ze heel goed geholpen met het rondbrengen van de hapjes en de drankjes. Ze zit op atletiek en wint regelmatig een prijs!


Leuke uitspraken van de kinderen:
- De kinderen zijn uitgenodigd voor een trouwerij, Er ligt een stapeltje kleren om te strijken, Jason komt eraan en zegt, “jullie moeten al zoveel strijken ik strijk wel zelf mijn kleren”
- Met hemelvaartsdag wilden we naar een kerkdienst op Vaersenbaai van de Gereformeerde kerk daarna zou iedereen kunnen zwemmen en sporten en er zou eten en drinken zijn. Dit leek mij een leuke activiteit voor de kinderen, de hele ochtend was ik bezig de kinderen te motiveren en uit te leggen wat dit was, maar sommige bleven maar mopperen, Vicherel riep uit dat daar geen kerk is, dus niet z`n oude shirt uit wilde doen enz. Toch kwamen we uiteindelijk daar 10 minuten te laat aan……de kinderen stappen uit de auto (zien nog niks horen alleen zingen)….en roepen heel verbaast in koor” er is kerk”. Het was (Toen ze er eenmaal waren werd het een geslaagde dag ).
- Bij Vaersenbaai was ook een zondagschool Deltje durfde niet zo goed dus ik liep mee met ze en ging samen met hem z`n kleurplaat kleuren (hij wilde het samen doen), toen iedereen klaar was mochten de kinderen dit laten zien voor in de kerk, ja en ik moest perse mee naar voren want hij liet mij duidelijk zien wat ik namelijk had gekleurd, hij was hoogst verontwaardigt toen ik er onderuit probeerde komen, dus stond ik naast Deltje met ieder een kant van de kleurplaat in de hand om dit aan de kerk te laten zien. Schattig toch?



<< terug naar het reisverslag